Part Number : Z65-127-500
Length : 5inch
Inner Diameter : 65mm | 2.56inch
Spring Rate : 50.0kgf/mm | 2,800lbs/inch
Usable Stroke : 42mm | 1.7inch
Max Stroke : 55mm | 2.2inch
View more 5-inch length | 65mm ID Metric Coilover Springs
SOLD ONLY IN PAIRS.
Part Number : Z65-127-500
Length : 5inch
Usable Stroke : 42mm | 1.7inch
Max Stroke : 55mm | 2.2inch
Metric Coilover Spring - 5" Length | 65mm ID | 50kgf/mm
Description
SOLD ONLY IN PAIRS.
Part Number : Z65-127-500
Length : 5inch
Usable Stroke : 42mm | 1.7inch
Max Stroke : 55mm | 2.2inch
Metric Coilover Spring - 5" Length | 65mm ID | 50kgf/mm | K-Tuned